Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων.

Belangrijkste voorzieningen

  • 130 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Om van uw vakantie in Ioannina te genieten, verblijf in 3-slaapkamer Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina, gelegen op 2 km afstand van Residentie van Ali Pasja en op 16 minuten lopen van de Kerk van Agios Athanasios. Het 130 m² grote appartement biedt gasten uitzicht op het meer, evenals een bagage-opslag.

    Dit appartement is op een welgelegen locatie in Ioannina, vrij dicht bij de Kaloutsiani Moskee gelegen. Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Ioannina. Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. is op op 2,1 km afstand van het Byzantijnse Museum gelegen.

    De 2-badkamer accommodatie biedt gasten een balkon en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

    Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. heeft een complete keuken die over een oven en een vaatwasser beschikt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:30
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    Licentienummer00001984261

    Kameropties bij Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina

    De 2-badkamer accommodatie biedt gasten een balkon en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Interieur foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Interieur foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Andere info foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Skyline foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Natuur foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Kamer foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Keuken foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Interieur foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Interieur foto Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina Kamer foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 130 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van dit appartement?
      De grootte van dit appartement is 130 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Διαμέρισμα Τριών Υπνοδωμάτιων. Ioannina